Gartenland
Doskonała symbioza
tradycji z nowoczesnością

Jak to się stało, że z niewielkiej rodzinnej firmy staliśmy się liderem wśród dostawców roślin?

Zaczynaliśmy od cytrusów i gerber. Nigdy nie przestawaliśmy wierzyć, że to właśnie rośliny pozwolą nam rosnąć!

Poznaj naszą historię

Nasze korzenie

W Gartenland tradycje szkółkarskie sięgają lat 40 ubiegłego wieku. Miłość do roślin, pasja, wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wyrosnąć na lidera wśród dostawców roślin do hurtowni i marketów w Polsce i Europie.

W 1998 roku zaczęliśmy sprzedawać rośliny marketom wielkopowierzchniowym w Polsce i w Europie. Dziś dzięki doskonałej współpracy działów: produkcji, sprzedaży, zakupów i logistyki obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane, największe zamówienia.

Dostarczamy zarówno rośliny popularne, jak i te rzadkie, poszukiwane i bardzo pożądane odmiany. Są wśród nich drzewa i krzewy ozdobne, owocowe, pnącza, róże i rośliny witalne. Mamy własne laboratoria, w których powstają najwyższej jakości sadzonki, wolne od chorób i niedoskonałości.

1947
1998
Dystrybucja i eksport

Sięgamy po więcej z Partnerami w Polsce i za granicą

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo

W czym możemy ci pomóc?

Kompleksowa obsługa
owocuje lepszą współpracą

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich 5 latach- spowodowała że firma znajduje się w czołówce producentów- dostarczających sadzonki żywych roślin do sklepów i marketów w Polsce i za granicą. Z powodzeniem już od ponad 20 lat współpracujemy z największymi sieciami sklepów i marketów w Polsce i Europie.

15000
metrów tuneli
10000
metrów szklarni
10000
metrów szkółki roślin
Jak działamy?

Kompleksowa obsługa owocuje doskonałą współpracą

W Gartenland harmonijny wzrost i wysoki poziom zadowolenia klientów zapewnia doskonała symbioza działów: produkcji, sprzedaży, zakupów i logistyki. Dzięki niej realizujemy nawet te największe i najbardziej złożone zamówienia.

Produkcja

to tutaj, w szkółkach, pod troskliwą opieką naszych pracowników rosną nasze rośliny, które są następnie konfekcjonowane i przygotowywane do wysyłki.

Sprzedaż

zbiera i starannie analizuje napływające zamówienia. Wszystko po to, żeby najlepiej dopasować nasze rośliny do Twoich oczekiwań.

Zakupy

pracownicy działu zakupów pozyskują dla Ciebie rośliny ze szkółek i dobierają do nich najlepsze dodatki konfekcyjne, troszcząc się o wygląd oferowanych przez nas produktów.

Logistyka

dba o ilości i terminy dostaw. To dzięki pracownikom działu logistyki najwyższej jakości rośliny dostarczamy zawsze w odpowiednim terminie.

Z gruntu preferujemy kontakt!
Może przez formularz?

    Email
    Telefon
    Temat
    Treść wiadomości