Gartenland
Doskonała symbioza
tradycji z nowoczesnością

Jak to się stało, że z niewielkiej rodzinnej firmy staliśmy się liderem wśród dostawców roślin?

Zaczynaliśmy od cytrusów i gerber. Nigdy nie przestawaliśmy wierzyć, że to właśnie rośliny pozwolą nam rosnąć!

Poznaj naszą historię

Nasze korzenie

W Gartenland tradycje szkółkarskie sięgają lat 40 ubiegłego wieku. Miłość do roślin, pasja, wiedza i doświadczenie pozwoliły nam wyrosnąć na lidera wśród dostawców roślin do hurtowni i marketów w Polsce i Europie.

W 1998 roku zaczęliśmy sprzedawać rośliny marketom wielkopowierzchniowym w Polsce i w Europie. Dziś dzięki doskonałej współpracy działów: produkcji, sprzedaży, zakupów i logistyki obsługujemy nawet najbardziej skomplikowane, największe zamówienia.

Dostarczamy zarówno rośliny popularne, jak i te rzadkie, poszukiwane i bardzo pożądane odmiany. Są wśród nich drzewa i krzewy ozdobne, owocowe, pnącza, róże i rośliny witalne. Mamy własne laboratoria, w których powstają najwyższej jakości sadzonki, wolne od chorób i niedoskonałości.

1947
1998
Dystrybucja i eksport

Gałęzie naszej sprzedaży sięgają coraz dalej

Już od ponad 20 lat współpracujemy z największymi sieciami marketów w Polsce i Europie.
Dostarczamy nasze rośliny do krajów Unii Europejskiej i na rynki wschodnie. W ciągu ostatnich 5 lat dostarczyliśmy zadowolonym klientom ponad 50 milionów roślin!

Wielkość firmhy

Kompleksowa obsługa
owocuje lepszą współpracą

Dynamiczny rozwój firmy w ostatnich 5 latach- spowodowała że firma znajduje się w czołówce producentów- dostarczających sadzonki żywych roślin do sklepów i marketów w Polsce i za granicą. Z powodzeniem już od ponad 20 lat współpracujemy z największymi sieciami sklepów i marketów w Polsce i Europie.

1.8 ha
tuneli
1.5 ha
szklarni
5 ha
szkółki roślin
Jak działamy?

Kompleksowa obsługa owocuje doskonałą współpracą

W Gartenland harmonijny wzrost i wysoki poziom zadowolenia klientów zapewnia doskonała symbioza działów: produkcji, sprzedaży, zakupów i logistyki. Dzięki niej realizujemy nawet te największe i najbardziej złożone zamówienia.

Produkcja

to tutaj, w szkółkach, pod troskliwą opieką naszych pracowników rosną nasze rośliny, które są następnie konfekcjonowane i przygotowywane do wysyłki.

Sprzedaż

zbiera i starannie analizuje napływające zamówienia. Wszystko po to, żeby najlepiej dopasować nasze rośliny do Twoich oczekiwań.

Zakupy

pracownicy działu zakupów pozyskują dla Ciebie rośliny ze szkółek i dobierają do nich najlepsze dodatki konfekcyjne, troszcząc się o wygląd oferowanych przez nas produktów.

Logistyka

dba o ilości i terminy dostaw. To dzięki pracownikom działu logistyki najwyższej jakości rośliny dostarczamy zawsze w odpowiednim terminie.